Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Старт програми "Велика термомодернізація": 5000 багатоквартирних будинків утеплять у наступному році

Україна планує також підвищувати енергоефективність шкіл, лікарень, садів, бюджетних та комунальних установ

"Велика термомодернізація" розпочнеться у 2022 році

Кабінет міністрів схвалив проект закону, який дозволить системно та оперативно розвивати програму енергомодернізації в Україна. Рішення ухвалено на засіданні уряду 23 грудня.

Термомодернізація багатоповерхових будинків в Україні

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, програма президента України "Велика термомодернізація" розпочнеться з утеплення 5000 багатоквартирних будинків у наступному році.

"Ціль програми – скорочення втрати тепла та споживання газу, що допоможе знизити суми у платіжках населення та посилить енергетичну незалежність України", – відзначив Шмігаль.

Термомодернізація багатоповерхових будинків в Україні допоможе скоротити споживання газу 30-40%

Схвалений законопроект передбачає спрощення порядку створення ОСББ та скорочення кількості процедур та часу, необхідних для початку проекту з термомодернізації житлових будинків.

Глава уряду додав, що спільно з міжнародними партнерами Україна планує також підвищувати енергоефективність шкіл, лікарень, садків, бюджетних та комунальних установ.

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше