Подати проект будівництва на експертизу

Для подачі документів з метою подальшої експертної оцінки достатньо зв'язатись з нашими експертами зручним для Вас чином за вказаними контактами у відповідному розділи нашого сайту.

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Документи, що подаються для проведення експертизи проектів будівництва:

Для проведення експертизи проекту будівництва за всіма напрямками замовник будівництва (або генпроектувальник за листом делегуванням повноважень для проходження і отримання експертного звіту експертизи та її оплати) повинен надати:

1. Анкета Замовника.

2. Лист-звернення (Заява) до директора.

3. Реєстр документів, які надаються для проведення експертизи.

4. Копію паспорта замовника (для фізичних осіб).

5. Копію ідентифікаційного номера (для фізичних осіб).

6. Копію свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з ЄДРПОУ.

7. Копію довідки ЄДРПОУ.

8. Копії свідоцтва платника ПДВ або свідоцтва платника єдиного податку (якщо замовник не є платником ПДВ - надається відповідний лист на ім'я директора).

9. Кошторисна документація (тільки зведений кошторис - якщо будівництво здійснюється за кошти інвестора і виконання експертизи кошторисної частини проекту будівництва є необов'язковим). Кошторисна документація надається у паперовому виді та електронному вигляді (.ims ) + зведений кошторис (.doc) .

10. Проектна документація, оформлена відповідно до вимог державних стандартів, згідно ДБН А 2.2-3-2014 у паперовому (3 екземпляри) та електронному вигляді (.pdf), ПЗ електронному вигляді (.doc) (обов'язково!!!).*

11. Довідка від проектувальника з визначенням (розрахунком) класу наслідків (відповідальності) (обов'язково!!!).

12. Копії вихідних даних, завірені замовником будівництва, згідно статті 29 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН А.2.2-3-2014 додаток А

  • завдання на проектування
  • копія містобудівних умов і обмежень, завірена печаткою Замовника і підписом “копія вірна”,
  • копія документів на земельну ділянку, завірена печаткою Замовника і підписом “копія вірна” + кадастровий план;
  • копія виписки з рішення сесії про найменування об'єкту, що проектується
  • копії технічних умов та договорів на інженерне постачання.

Для АЗС, АЗГС потрібні технічні умови власника дороги на примикання під'їзду до газозаправочного пункту, згідно вимог п.10.2 ДСТУ Н Б А.2.2-10:2012 р. та ДБН А.2.2-3:2014.

13. Копія кваліфікаційного сертифікату ГАП (ГІП) та інженерів-проектувальників, завірена підписом та печаткою власника сертифікату, наказ про призначення ГАП (ГІП).

14. За необхідністю довіреність, копія паспорту та ІПН особи, на яку оформлена довіреність.

15. Договір на розробку проектної документації.

ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ АБО КАПІТАЛЬНОМУ РЕМОНТІ

(додатково до переліку повинні надати)

16. Копія технічного паспорта на об'єкт, якщо виконується реконструкція, завірена печаткою Замовника і підписом “копія вірна” (при наявності).

17. Технічний звіт за результатами експертного обстеження технічного стану існуючої будівлі чи споруди обов'язково у разі реконструкції, капремонту чи технічного переоснащення.

18. Обмірювальні креслення, відомості про послідовність перенесення діючих інженерних мереж та комунікацій обов'язково у разі реконструкції, капремонту чи технічного переоснащення.

19. Перелік матеріалів та обладнання, погоджений замовником будівництва.

Усі копії мають бути завірені написом “Згідно з оригіналом” та завірені підписом та печаткою відповідальної особи!!!

УВАГА! Правовстановлюючі документи та документи проектної документації, що подаються для проведення експертизи повинні бути підписані та погоджені інвесторами та замовниками у встановленому порядку.

Файли для завантаження:

Форма Листа- Замовлення на проведення експертизи проекту будівництва

Форма Анкети Замовника для укладання договору на проведення експертизи проекту будівництва або капітального ремонту

Завантажити файл у форматі Word - *.doc

Важлива інформація

Перша Будівельна Експертиза переїхала у новий офіс, де головне - це комфорт її працівників

Основна концепція офісу – відкритість. Ми хотіли, щоб і наші співробітники, і наші партнери навіть за рахунок нашого інтер’єру розуміли, що наша задача – бути максимально відкритими, корисними, допомагати, а не створювати перешкоди. Власне, це ми реалізовували і в дизайнерсько-архітектурному рішенні.

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше