Принципи побудови взаємовідносин з партнерами та клієнтами

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Ми будуємо стосунки з нашими партнерами на принципах поваги та довіри, взаємовигідного та довгострокового співробітництва, виконання договірних відносин та зобов'язань. Серед наших партнерів – провідні забудовники: і великі корпорації, і відомі компанії, і невеликі підприємства будівельної галузі. Та всіх їх об'єднує одно - дотримання принципів соціальної відповідальності за нову якість будівництва в Україні.

Ми щиро цінуємо кожного нашого партнера.

В рамках експертизи проектної документації ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування багатьох областей України, учбовими закладами, науково-дослідними та проектними інститутами, розробниками проектно-кошторисної документації та багатьма іншими підприємствами і установами в якості замовників.

Продуктом нашої роботи є документальний експертний висновок

За результатами проведення експертизи проектної документації ми надаємо замовнику Експертний висновок затвердженого зразка на нашому офіційному захищеному бланку. За плечима наших експертів величезний досвід, що є запорукою отримання вами кваліфікованої будівельної експертизи.

Запрошуємо до співпраці всіх учасників будівельної галузі України!

Адже ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» надає послуги будекспертизи не тільки на території Києва, але й по всій території України. Звертайтесь до нашого центрального офісу або до наших регіональних філій та представників.

Важлива інформація

Перша Будівельна Експертиза переїхала у новий офіс, де головне - це комфорт її працівників

Основна концепція офісу – відкритість. Ми хотіли, щоб і наші співробітники, і наші партнери навіть за рахунок нашого інтер’єру розуміли, що наша задача – бути максимально відкритими, корисними, допомагати, а не створювати перешкоди. Власне, це ми реалізовували і в дизайнерсько-архітектурному рішенні.

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше