Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Команда Першої Будівельної Експертизи

Наша Команда - наш головний актив!

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Команда однодумців - професійних кваліфікованих фахівців з багаторічною практикою, великим досвідом роботи, знанням справи в цілому, та чинних нормативних документів зокрема - головний актив ТОВ «Перша Будівельна Експертиза». У компанії працюють справжні майстри будівельної справи, професіоналізм яких є міцним фундаментом нашого розвитку та нашою конкурентною перевагою у галузі надання будівельних експертних послуг.

Наша мета - бути найкращою експертною компанією.

І ми усвідомлюємо, що це безпосередньо залежить від намагання кожного з наших експертів внести свій вклад і бути найкращим у своїй галузі. Саме тому ми створюємо такі умови, де кожен може показати свої здібності та на повну реалізувати свій потенціал.

Професійна порядність та чесність – понад усе!

Будівельні експертні послуги регулює законодавство, а визначає завжди клієнт. Тому потреби клієнта в межах правового поля – це наші основні пріоритетні завдання. Ми цінуємо наших партнерів, будуючи стосунки з ними на принципах поваги та довіри, взаємовигідного та довгострокового співробітництва, виконання договірних відносин та зобов’язань. Відвертість, прозорість і чесність – це наша принципова позиція. Кожне рішення, яке ми приймаємо, засноване на принципах професійної гідності, чесності і відкритості та високих етичних стандартах.

Ми завжди відкриті до продуктивного взаємовигідного співробітництва під знаком соціальної відповідальності за нову якість будівництва.

Ласкаво запрошуємо до співпраці з нами всіх учасників будівельної галузі України, і ми обов’язково виправдаємо вашу довіру.

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше