Інформація про «Першу Будівельну Експертизу»

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Передумови створення компанії

Багато років поспіль в Україні в цілому, та у м. Києві зокрема, спостерігався шалений темп розвитку будівництва. Але при цьому на поверхню випливали проблеми, серед яких головною була проблема законності будівництва деяких об'єктів. Крім того, якість будівельних робіт не завжди відповідала існуючим нормативним документам. Все вище зазначене було пов'язано зі старим недосконалим механізмом контролю за початком будівництва і який часто використовували необізнані із законом забудовники. Тому дуже актуальними стали питання якості будівництва, безпечної експлуатації будинків, будівельних споруд та конструкцій, відповідності виконаних робіт проектній документації та інші.

Для зміни такої ситуації, що склалась у будівельній галузі з'явився законодавчий механізм, який зокрема регулює питання видачі дозвільних документів на будівництво. Це Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності». Відтепер дозвіл на зведення житлових комплексів, торговельно-розважальних та офісних центрів (об'єкти середнього і значного класу наслідків) видаються тільки при наявності повного пакету дозвільної документації, перевіреної відповідним органом. Це підвищує контроль за дотриманням законності будівництва в Україні. Адже документація подається тільки в оригіналах з перевіркою на відповідність законодавству, а не приймається «на віру», як було раніше. Крім того, закон зобов'язує отримати висновок будівельної експертизи на проект будівництва.

Презентаційне відео про нашу експертну компаніюМи об'єднали професійних експертів у будівельній галузі

Саме для виконання функцій експертизи у галузі будівництва команда професійних кваліфікованих фахівців з багаторічною практикою, великим досвідом роботи і знанням справи створила компанію і об'єдналася у товаристві з обмеженою відповідальністю «Перша Будівельна Експертиза».

Будь-яка будівельна документація, який би фахівець її не готував, потребує ретельної перевірки. Від помилок, на жаль, не застрахований ніхто, навіть найдосвідченіші професіонали. А від того, наскільки грамотно будуть підготовлені документи, залежить, в кінцевому підсумку, і якість будівництва, і безпека експлуатації збудованого об'єкта.

Експертиза будівельної документації до початку будівництва – обов'язковий етап, через який повинен пройти кожен проект будівництва або реконструкції (об'єкти середнього і значного класу наслідків). Згідно із законом, отримати висновок експертизи можна у відповідних державних органах або звернутися до недержавної організації, що має дозвіл на проведення експертизи проектної документації. Експертна компанія може за необхідністю дати зауваження до проекту, які обов'язково необхідно врахувати для отримання позитивного висновку та подальшого дозволу на будівництво.

Здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

ТОВ «Перша будівельна експертиза» має право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва, що підтверджується Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Нашу компанію включено до «Переліку експертних організацій» за критеріями, яким повинні відповідати експертні організації, які здійснюють експертизу проектів будівництва. Цей перелік оприлюднений на офіційному сайті Мінрегіону України за посиланням: www.minregion.gov.ua.

«Перша будівельна експертиза» об'єднала у своєму складі глибоко обізнаних та висококваліфікованих, професійних фахівців з великим практичним досвідом та знанням чинних нормативних документів. Наші будівельні експерти на високому професійному рівні здійснюють експертизу проектів будівництва будь-якої складності та будь-якої загальної кошторисної вартості.

Важлива інформація

Перша Будівельна Експертиза переїхала у новий офіс, де головне - це комфорт її працівників

Основна концепція офісу – відкритість. Ми хотіли, щоб і наші співробітники, і наші партнери навіть за рахунок нашого інтер’єру розуміли, що наша задача – бути максимально відкритими, корисними, допомагати, а не створювати перешкоди. Власне, це ми реалізовували і в дизайнерсько-архітектурному рішенні.

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше