Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Термомодернізація багатоповерхових будинків в Україні допоможе скороти споживання газу на 30-40%

Програма триватиме близько 7-10 років та передбачатиме, що більшість з 180 тисяч багатоповерхівок, а також соціальних об’єктів в Україні будуть термомодернізовані.

Програма енергоефективності у 2022 році передбачає термомодернізацію близько п’яти тисяч багатоповерхівок, а також кілька сотень соціальних об’єктів.

Про це під час брифінгу щодо створення кординаційного енергетичного штабу розповів заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.

Термомодернізація багатоповерхових будинків в Україні

«П’ять тисяч будинків – це мета на 2022 рік. Паралельно також відбуватимуться роботи на сотнях об’єктів соціального сектору, зокрема школи, лікарні та дитячі садочки», - сказав Шурма.

За його словами, програма триватиме близько 7-10 років та передбачатиме, що абсолютна більшість з 180 тисяч багатоповерхових будинків в Україні, а також соціальних об’єктів будуть термомодернізовані.

«Ми очікуємо, що програма енергоефективності допоможе скороти споживання газу в нашій країні на 30-40% акумулятивно», - додав Шурма.

Нагадаэмо, за словами Президента України Володимира Зеленського, реформа термомодернізації всіх багатоповерхових будівель коштуватиме державі 300 млрд грн, 100 млрд грн заплановано залучити в найближчі три роки.

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше