Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Ринок новобудов Києва готується до затишшя

На тлі новин про ймовірне вторгнення військ РФ і «курсових гойдалок» кількість угод може скоротитися на 50–70% порівняно з торішніми показниками, вважає експерт ринку нерухомості Олеся.

Динаміка цін

Забудовники вже почали коригувати стратегії продажів. Одні наклали заборону на «переуступки» (наприклад, у «СвітлоПарк» і деяких проєктах «Київміськбуду»). Для забудовника велика частка інвестиційних угод – це завжди добре. «З одного боку, він залучає гроші, необхідні для ведення будівельних робіт. А з іншого – формує навколо свого проєкту великий вторинний ринок, який у разі потрясінь гратиме проти девелопера», – пояснює Ангеліна.

Проте ця тенденція не має масового характеру. «Все залежить від забудовника. Ми знаємо хто забороняє, а хто дозволяє. Так було завжди, це не тренд», – упевнена Лана.

Багато хто зосередився на розширенні інструментів залучення покупців. «Найпопулярнішим інструментом стане розстрочка до введення в експлуатацію. У хід йде зниження першого внеску, обнулення подорожчання. Деякі компанії вже роблять перезапуск довгих програм розстрочки на п'ять – сім років», – пояснює Олеся.

Масового зниження цін експерти не прогнозують. Великі знижки до 25%, які зараз декларує кілька девелоперів – найімовірніше, ситуативна маркетингова пропозиція окремих забудовників.

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше