Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Саакашвілі: Звільнення керівництва ДАБК – це початок знищення системної корупції

Про це заявив голова Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі під час робочої зустрічі з народними депутатами та представниками будівельного бізнесу, повідомляє Укрінформ з посиланням на Інтерфакс.

На його думку, повністю знищити корупційну при видачі дозволів на будівництво реально вже через півроку, якщо ініціативу президента щодо реформування одного з найбільш корумпованих органів країни підтримає парламент, прийнявши відповідний законопроект.

Саакашвілі: Звільнення керівництва ДАБК

«Те, що зараз відбувається, є абсолютно неприйнятним. Зараз все блокується. Крім того, що вони гроші беруть за дозволи, вони взагалі інших рішень не приймають. Потрібен новий керівник на перехідний період, поки йдуть зміни в системі. Протягом тижня можна все налагодити і продемонструвати результат».

За його словами, рішення уряду - це суттєвий крок у боротьбі з корупцією, а повна зміна керівництва ДАБК «означає, що централізованої корупції в Україні з видачі будівельних дозволів більше немає». Незабаром в комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування буде розглянуто законопроект, який змінить всю систему існуючих органів, додав Саакашвілі.

«Нова система повинна ліквідувати монополію на видачу дозволів, оскільки вона буде подібна системі приватних нотаріусів, де існує прозора та чесна конкуренція, а тому ніхто не буде зацікавлений брати хабарі», - зазначив голова Нацради з реформ.

У той же час постанова про ліквідацію ДАБК в даний момент оскаржується в Окружному адміністративному суді міста Києва. Судове засідання у цій справі заплановане на 4 листопада 2020 року.

Джерело: https://ua.interfax.com.ua/

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше