Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Будівництво житла в центрі Києва хочуть заборонити до затвердження нового Генплану

Тимчасовий мораторій на забудову в центральній частині столиці планують ввести в Києві.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

«Безконтрольна житлова забудова центру призведе до знищення історичного ареалу, значного погіршення середовища мешкання, надмірного ущільнення забудови, перевантаження інфраструктури та зниження рівня туристичної привабливості Києва. Тому ми подали проект рішення з наступною пропозицією.», - зазначив депутат Київської міської ради, перший заступник голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко.

Мораторій на забудову центру Києва

Як зазначив Маленко, центральна частина Києва є туристичним обличчям столиці, місцем концентрації історичної спадщини та економічної діяльності.

За словами депутата Київської міської ради, секретаря Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенії Кулеби, проектом рішення передбачається також і заборона на здійснення робіт з реконструкції будівель з зміною існуючих геометричних параметрів.

При цьому уточнюється, що мораторій на здійснення підготовчих і будівельних робіт з будівництва (нового будівництва, реконструкції) в межах центральної планувальної зони міста Києва не поширюється на проведення реконструкції, реставрації, капітального ремонту існуючих будівель і споруд в межах існуючих геометричних параметрів будівель.

«Надалі буде дозволено проводити будівництво, реконструкцію об'єктів інженерної, транспортної та соціальної інфраструктури», - зазначила Кулеба.

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше