Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

ДАБІ попереджує про шахрайство

Держархбудінспекція інформує, що останнім часом зустрічаються непоодинокі випадки шахрайства у зв’язку із виключенням з повноважень ДАБІ функції ліцензування будівельної діяльності.

Так, невідомі особи пропонують суб’єктам містобудування за певну фінансову винагороду «вирішення» питань щодо внесення у ліцензійний реєстр інформації про безстроковість ліцензії.

Наголошуємо, що наразі Кабінетом Міністрів України не визначено державний орган, уповноважений на здійснення ліцензування господарської діяльності з будівництва. Таким чином, відповідно до законодавства у сфері ліцензування, жодний державний орган не наділений функціями щодо формування та ведення ліцензійного реєстру.

Шахрайство ДАБІ

Отже, всі пропозиції швидкого «вирішення» питань є звичайним шахрайством та спробою певних осіб нажитися у перехідний для будівельної галузі період.

Тож закликаємо ліцензіатів бути обережними та пильними, не піддаватися на провокації, а у разі надходження сумнівних пропозицій негайно повідомляти про такі випадки шахрайства Національну поліцію України.

Джерело: https://dabi.gov.ua/

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше