Перша Будівельна Експертиза працює в штатному режимі

Ми працюємо в штатному режимі, але у зв’язку з карантинними мірами в країні наших співробітників переведено на віддалену роботу.

Трохи розповімо як організована робота нашої команди:

Ми давно використовуємо месенджери для внутрішніх комунікацій, електронний документообіг, для затвердження внутрішніх документів, з клієнтами працюємо по публічній оферті, а з партнерами підписуємо електронні контракти в онлайн-сервісах.

Паперових документів мізерно мало.

Перша Будівельна Експертиза працює в штатному режимі

Служба підтримки (колл центр) однаково працює з офісу і вдома. Команда менеджерів і розробників користується: slack, zoom, skype, google calendar, meet, docs, jira, trello та іншими сервісами, які дозволяють планувати, проводити наради, ставити і контролювати.

Що додалося зараз?

  1. Тепер щоденний звіт підрозділу про виконану роботу і плани на завтра керівники групують і відправляють топ менеджерам;
  2. Щодня моніторимо статус здоров'я і місцезнаходження всіх співробітників;

Отже всі наші клієнти й надалі зможуть безперешкодно і повністю віддалено з будь-якої точки світу маючи телефон, комп'ютер та інтернет скористатися послугами Першої Будівельної Експертизи. А вся наша команда продовжить працювати над розвитком компанії та підтримкою клієнтів.

Будьте здорові і не хворійте.

Важлива інформація

Перша Будівельна Експертиза переїхала у новий офіс, де головне - це комфорт її працівників

Основна концепція офісу – відкритість. Ми хотіли, щоб і наші співробітники, і наші партнери навіть за рахунок нашого інтер’єру розуміли, що наша задача – бути максимально відкритими, корисними, допомагати, а не створювати перешкоди. Власне, це ми реалізовували і в дизайнерсько-архітектурному рішенні.

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше