Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Більше половини будинків в Києві будуються без документів

Більше половини житлових будинків, що зводяться в столиці, а точніше - 232 об'єкти або 53,3% будівництв, є ризиковими. До такого висновку прийшли дослідники Monitor.Estate, передає УНН.

"У Києві налічується 232 ризикових об'єкта будівництва, що становить 53,3% від загальної кількості будинків, які зводяться", - йдеться в повідомленні.

Найпоширеніша проблема - це будівництво житла без сформованої земельної ділянки або з порушенням цільового використання землі. За підрахунками дослідників, подібні порушення зараз зафіксовані у 180 будинків, що будуються в Києві або у 41,3% проблемних об'єктів.

Більше половини будинків в Києві будуються без документів

На другому місці - проблема з отриманням дозвільних документів на будівництво. Вона зустрічається у 113 будинків або на 25,9% об'єктах.

Ще близько 20 столичних будинків (4,5%) зводиться без наявності всіх необхідних ліцензій та дозволів у самих будівельників.

"Якщо порівняти з даними початку року, то збільшилася кількість об'єктів і відповідно зросла кількість ризикових на кілька відсотків. Це пов'язано з анонсуванням в 2020 році нових комплексів, які вже почали активний продаж квартир без належних дозвільних документів, а девелопери діючих новобудов не поспішають доотримувати необхідні документи.

Крім того, земля з правильним цільовим призначенням закінчується, і забудовники шукають відповідні ділянки для забудови, не дивлячись на її цільове та функціональне призначення", - коментує результати дослідження співзасновник сервісу Monitor.Estate Володимир Копоть.

Джерело: /www.unn.com.ua, Monitor.Estate

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше