Безкоштовна консультація з питань експертизи проектної документації

Шановні користувачі нашого сайту!

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Цей розділ створено для надання Вам можливості відправити запитання та отримати відповіді у сфері, яка стосуються експертизи проектної документації. Питання за іншими сферами будівництва розглядатися фахівцями ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» НЕ будуть.

Консультація надається, в першу чергу, тим користувачам, які при заповненні відповідної форми максимально докладно вказують наступну інформацію:

  • докладний опис суті питання,
  • детальні контакти користувача, який задає питання, включаючи контактний номер телефону та email.

Ваші питання відправляйте на пошту info@pbe.com.ua з темою "КОНСУЛЬТАЦІЯ"

Консультація з проведення будівельної експертизи надається виключно в робочі дні з понеділка по п'ятницю включно. Час надання консультацій - з 10:00 до 17:00.

Ви можете отримати консультацію, зв'язавшись з нашими експертами зручним для Вас способом за вказаними контактами у відповідному розділи нашого сайту. Наразі, цей сервіс можливий лише при невеликому поточному навантаженні відповідного фахівця основним функціоналом. Дякуємо за розуміння!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Законодавство у галузі містобудування передбачає обов'язкову експертизу проектів

Закон № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», який набрав чинності 10 червня 2017 року, має багатовекторну дію та спрямований на зміну існуючої системи дозволів у будівництві та приведення її у відповідність до європейських стандартів. Законом передбачається обов’язкова експертиза проектів будівництва

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім експертизи доріг, ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше