Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Подати проект будівництва на експертизу

Для подачі документів з метою подальшої експертної оцінки достатньо зв'язатись з нашими експертами зручним для Вас чином за вказаними контактами у відповідному розділи нашого сайту.

Завантажити перелік документів у форматі Word - *.doc

Документи, що подаються для проведення експертизи проектів будівництва:

Для проведення експертизи проекту будівництва за всіма напрямками замовник будівництва (або генпроектувальник за листом делегуванням повноважень для проходження і отримання експертного звіту експертизи та її оплати) повинен надати:

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»
  1. Анкета Замовника.
  2. Лист-звернення (Заява) до директора.
  3. Реєстр документів, які надаються для проведення експертизи.
  4. Копію паспорта замовника (для фізичних осіб).
  5. Копію ідентифікаційного номера (для фізичних осіб).
  6. Копію свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з ЄДРПОУ.
  7. Копію довідки ЄДРПОУ.
  8. Копії свідоцтва платника ПДВ або свідоцтва платника єдиного податку (якщо замовник не є платником ПДВ - надається відповідний лист на ім'я директора).
  9. Кошторисна документація (тільки зведений кошторис - якщо будівництво здійснюється за кошти інвестора і виконання експертизи кошторисної частини проекту будівництва є необов'язковим). Кошторисна документація надається у паперовому виді та електронному вигляді (.ims ) + зведений кошторис (.doc) .
  10. Проектна документація, оформлена відповідно до вимог державних стандартів, згідно ДБН А 2.2-3-2014 у паперовому (3 екземпляри) та електронному вигляді (.pdf), ПЗ електронному вигляді (.doc) (обов'язково!!!).*
  11. Довідка від проектувальника з визначенням (розрахунком) класу наслідків (відповідальності) (обов'язково!!!).
  12. Копії вихідних даних, завірені замовником будівництва, згідно статті 29 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН А.2.2-3-2014 додаток А
    • завдання на проектування
    • копія містобудівних умов і обмежень, завірена печаткою Замовника і підписом “копія вірна”,
    • копія документів на земельну ділянку, завірена печаткою Замовника і підписом “копія вірна” + кадастровий план;
    • копія виписки з рішення сесії про найменування об'єкту, що проектується
    • копії технічних умов та договорів на інженерне постачання.
  13. Для АЗС, АЗГС потрібні технічні умови власника дороги на примикання під'їзду до газозаправочного пункту, згідно вимог п.10.2 ДСТУ Н Б А.2.2-10:2012 р. та ДБН А.2.2-3:2014.
  14. Копія кваліфікаційного сертифікату ГАП (ГІП) та інженерів-проектувальників, завірена підписом та печаткою власника сертифікату, наказ про призначення ГАП (ГІП).
  15. За необхідністю довіреність, копія паспорту та ІПН особи, на яку оформлена довіреність.
  16. Договір на розробку проектної документації.
  17.  

    ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ АБО КАПІТАЛЬНОМУ РЕМОНТІ (додатково до переліку повинні надати)

  18. Копія технічного паспорта на об'єкт, якщо виконується реконструкція, завірена печаткою Замовника і підписом “копія вірна” (при наявності).
  19. Технічний звіт за результатами експертного обстеження технічного стану існуючої будівлі чи споруди обов'язково у разі реконструкції, капремонту чи технічного переоснащення.
  20. Обмірювальні креслення, відомості про послідовність перенесення діючих інженерних мереж та комунікацій обов'язково у разі реконструкції, капремонту чи технічного переоснащення.
  21. Перелік матеріалів та обладнання, погоджений замовником будівництва.

Усі копії мають бути завірені написом “Згідно з оригіналом” та завірені підписом та печаткою відповідальної особи!!!

УВАГА! Правовстановлюючі документи та документи проектної документації, що подаються для проведення експертизи повинні бути підписані та погоджені інвесторами та замовниками у встановленому порядку.

 

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше