Команда Першої Будівельної Експертизи

Наша Команда - наш головний актив!

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»

Команда однодумців - професійних кваліфікованих фахівців з багаторічною практикою, великим досвідом роботи, знанням справи в цілому, та чинних нормативних документів зокрема - головний актив ТОВ «Перша Будівельна Експертиза». У компанії працюють справжні майстри будівельної справи, професіоналізм яких є міцним фундаментом нашого розвитку та нашою конкурентною перевагою у галузі надання будівельних експертних послуг.

Наша мета - бути найкращою експертною компанією.

І ми усвідомлюємо, що це безпосередньо залежить від намагання кожного з наших експертів внести свій вклад і бути найкращим у своїй галузі. Саме тому ми створюємо такі умови, де кожен може показати свої здібності та на повну реалізувати свій потенціал.

Професійна порядність та чесність – понад усе!

Будівельні експертні послуги регулює законодавство, а визначає завжди клієнт. Тому потреби клієнта в межах правового поля – це наші основні пріоритетні завдання. Ми цінуємо наших партнерів, будуючи стосунки з ними на принципах поваги та довіри, взаємовигідного та довгострокового співробітництва, виконання договірних відносин та зобов’язань. Відвертість, прозорість і чесність – це наша принципова позиція. Кожне рішення, яке ми приймаємо, засноване на принципах професійної гідності, чесності і відкритості та високих етичних стандартах.

Ми завжди відкриті до продуктивного взаємовигідного співробітництва під знаком соціальної відповідальності за нову якість будівництва.

Ласкаво запрошуємо до співпраці з нами всіх учасників будівельної галузі України, і ми обов’язково виправдаємо вашу довіру.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Законодавство у галузі містобудування передбачає обов'язкову експертизу проектів

Закон № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», який набрав чинності 10 червня 2017 року, має багатовекторну дію та спрямований на зміну існуючої системи дозволів у будівництві та приведення її у відповідність до європейських стандартів. Законом передбачається обов’язкова експертиза проектів будівництва

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім експертизи доріг, ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше