Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми відновлюємо роботу в штатному режимі, та будемо працювати дистанційно.
Звертаємо Вашу увагу, що зв’язатися з нами Ви можете за номером : +380 (96) 416 96 17

Внесення до Реєстру даних про експертні звіти

Обов’язкове внесення даних про експертні організації та експертні звіти до Реєстру будівельної діяльності.

Кабінет Міністрів України на засіданні 26 серпня вніс зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, які врегульовують питання, пов’язані із запровадженням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Відтак постановою «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи» визначається обов’язковість внесення даних до Реєстру будівельної діяльності відомостей про експертні організації та експертні звіти (з додатками про результати експертизи проєктів будівництва), укладання договорів між замовником та експертною організацією через електронний кабінет.

обов’язкове внесення даних про експертні 
організації та експертні звіти до Реєстру

Також уводяться терміни «позитивний» та «негативний» експертний звіт, де лише позитивний звіт є підставою для затвердження або схвалення проектів будівництва.

Крім того, змінами передбачається можливість затвердження проектів будівництва виконкомами сільських, селищних, міських рад щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн грн (у разі відсутності підприємств, установ та організацій, яким можливо делегувати функції замовника) та операторами системи передачі або газотранспортної системи незалежно від вартості проектів будівництва відповідно до вимог чинного законодавства.

Як повідомляв Укрінформ, у липні 2020 року в Україні запрацювала перша черга Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (http://e-construction.gov.ua/)

Планується, що на порталі надаватиметься відкритий доступ до відомостей нового Реєстру будівельної діяльності, а також актуальна статистика щодо наданих послуг. Крім цього на сайті буде доступна онлайн-консультація через чат-бот та калькулятор для визначення класу наслідків (рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей) будівель.

Джерело: www.ukrinform.ua

Важная информация

Как выполняется экспертиза строительной документации

Как выполняется экспертиза строительной документации

Экспертиза проводится для определения качества проектных решений путем выявления отклонений от требований к прочности, надежности и долговечности зданий, их безопасности и инженерного обеспечения. Внимание в ходе экспертизы также уделяется и другим вопросам соблюдения нормативов по проектированию объектов строительства

подробнее

Особенности строительной экспертизы проектов

Особенности строительной экспертизы проектов

Все документы, которые готовятся к началу строительства, считаются важным фактором для дальнейшего осуществления работ. От них зависит, насколько качественным и безопасным будет сооружение. Проектирование охватывает весь процесс возведения будущего здания. Именно для полноценного контроля за правильностью составления проекта проводится экспертиза

подробнее

Как выбрать экспертную компанию в Украине

Как выбрать экспертную компанию в Украине

Выбор экспертной организации - очень сложный и важный процесс. Ознакомьтесь с советами, которые могут помочь вам в выборе подрядчика. Во-первых, убедитесь, что выбранная вами организация находится в выложенном на сайте Минрегионстроя списке экспертных организаций, имеющих право на осуществление комплексной экспертизы проектов строительства

подробнее

Наши партнеры: Разработка проектов строительства, Пожарная сигнализация и системы пожаротушения в Киеве