Шановні колеги, повідомляємо Вам, що ми працємо в штатному режимі, як і в довоєнний час.
Зв’язатися з нами Ви можете за номерами : +380 (97) 228 99 77, +38 (050) 228 99 77

Перша Будівельна Експертиза має нового міжнародного партнера

Компанія ТОВ "Перша будівельна експертиза" виграла тендер на проведення робіт з експертизи об'єктів на Сході України, що відбудовуються (відновлюються) за рахунок іноземних інвестицій.

Для реалізації цього масштабного та комплексного проєкту був укладений договір з нашим новим міжнародним партнером - Проєктом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID).

 ПБЕ буре учать в проекті USAID

Проєкт USAID надає можливість жителям Сходу України розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки збуту продукції в Україні та за її межами. Також Проєкт USAID працює над формуванням позитивного іміджу регіону через надання грантів малому та середньому бізнесу, роботу з молоддю та місцевими громадами. Проєкт робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному успіхові регіону.

Проєкт розпочав свою діяльність в Україні у 2018 і триватиме до 2024.

У 2020 році до роботи над втіленням Проєкту USAID на Сході України приєдналась "Перша будівельна експертиза" в якості акредитованої організації, що проводить експертизу пошкоджених об’єктів інфраструктури, котрі відновлюються: доріг, шкіл, лікарень, житлових та адміністративних будівель.

Наше партнерство та спільна робота з Проєктом USAID має на меті забезпечити якнайшвидше відновлення інфраструктури регіону і підтримку та пришвидшення економічного розвитку регіону.

Важлива інформація

Як виконується експертиза проектів будівництва

Як виконується експертиза проектної документації

Експертиза проводиться для визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будівель, їх безпеки та інженерного забезпечення. Увага в ході експертизи також приділяється і іншим питанням дотримання нормативів щодо проектування об'єктів будівництва

детальніше

Особливості будівельної експертизи

Особливості будівельної експертизи проектів будівництва

Всі документи, які готуються до початку будівництва, вважаються важливим фактором для подальшого здійснення робіт. Від них залежить, наскільки якісним і безпечним буде споруда. Проектування охоплює весь процес зведення майбутньої будівлі. Саме для повноцінного контролю за правильністю складання проекту проводиться експертиза

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва

детальніше