«ПЕРША БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА» відповідає новим Критеріям Мінрегіону.

09 лютого 2018 року у Мінрегіоні відбулося засідання Робочої групи з формування Переліку експертних організацій, які відповідають Критеріям і можуть здійснювати експертизу проектів будівництва, під час якого були розглянуті документи ТОВ «Перша будівельна експертиза» щодо відповідності його Критеріям, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва, затвердженим наказом Мінрегіону від 15.08.2017 № 204, зареєстрованим в Мін'юсті 18.09.2017 за № 1140/31008

Рішенням Робочої групи (протокол № 71 від 09.02.2018) визначено, що ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів виробничого та невиробничого призначення, які не містять державної таємниці, за всіма напрямами експертизи, крім експертизи доріг, ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними (СС1), середніми (СС2) і значними (СС3) наслідками, споруджуються, у тому числі із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, та реалізуються по всій території України.

До Переліку експертних організацій, які відповідають Критеріям, що оприлюднюється на офіційному веб-сайті Міністерства, внесено інформацію щодо здійснення експертизи проектів будівництва ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» за вказаними напрямами.

28 січня 2020 року у Мінрегіоні відбулося чергове засідання Робочої групи з формування Переліку експертних організацій, які відповідають Критеріям і можуть здійснювати експертизу проектів будівництва, під час якого були розглянуті документи ТОВ «Перша будівельна експертиза» щодо відповідності його Критеріям в частині розширення діяльності.

Рішенням Робочої групи (протокол № 84 від 28.01.2020) визначено, що ТОВ «Перша будівельна експертиза» відповідає Критеріям в частині здійснення експертизи проектної документації з будівництва доріг з класом наслідків (відповідальності) ССЗ

Отже, ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» може здійснювати експертизу проектів будівництва:
  1. на всій території України незалежно від розташування об'єкту будівництва
  2. в усіх галузях економіки, крім ядерної і радіаційної безпеки
  3. об'єктів виробничого та невиробничого призначення.
  4. за всіма розділами проектної документації.
  5. об'єктів за класом наслідків СС1-СС3 , які споруджуються з залученням бюджетних коштів, державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, та не містять державну таємницю.
  6. об'єктів за класом наслідків СС1-СС3 , що будуються без залучення бюджетних коштів, державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, та не містять державної таємниці.

ПБЕ може здійснювати експертизу проектної  документації ПБЕ може здійснювати експертизу проектів будівництва ПБЕ може здійснювати експертизу проектної  документації з будівництва доріг

Перелік експертних організацій, що відповідають Критеріям, встановленим наказом Мінрегіону від 15.08.2017 № 204, та можуть проводити експертизу проектів будівництва:

Важлива інформація

Перша Будівельна Експертиза переїхала у новий офіс, де головне - це комфорт її працівників

Основна концепція офісу – відкритість. Ми хотіли, щоб і наші співробітники, і наші партнери навіть за рахунок нашого інтер’єру розуміли, що наша задача – бути максимально відкритими, корисними, допомагати, а не створювати перешкоди. Власне, це ми реалізовували і в дизайнерсько-архітектурному рішенні.

детальніше

Експертиза проектів будівництва в Україні: як вибрати експертну компанію

Як вибрати експертну компанію для експертизи проектів будівництва в Україні

Вибір експертної організації - дуже непростий і важливий процес. Ознайомтеся з порадами, які можуть допомогти вам у виборі підрядника. Поперше, переконайтесь, що обрана вами організація знаходиться в викладеному на сайті Мінрегіонбуду списку експертних організацій, які мають право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва.

детальніше

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

«Перша Будівельна Експертиза» відповідає новим критеріям Мінрегіону

ТОВ «Перша Будівельна Експертиза» відповідає Критеріям і може здійснювати експертизу проектів будівництва об'єктів за всіма напрямами експертизи, крім ядерної і радіаційної безпеки, всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків належать до об'єктів з (СС1), (СС2) і (СС3) наслідками.

детальніше