Більше половини будинків в Києві будуються без документів

Більше половини житлових будинків, що зводяться в столиці, а точніше - 232 об'єкти або 53,3% будівництв, є ризиковими. До такого висновку прийшли дослідники Monitor.Estate, передає УНН.

"У Києві налічується 232 ризикових об'єкта будівництва, що становить 53,3% від загальної кількості будинків, які зводяться", - йдеться в повідомленні.

Найпоширеніша проблема - це будівництво житла без сформованої земельної ділянки або з порушенням цільового використання землі. За підрахунками дослідників, подібні порушення зараз зафіксовані у 180 будинків, що будуються в Києві або у 41,3% проблемних об'єктів.

Більше половини будинків в Києві будуються без документів

На другому місці - проблема з отриманням дозвільних документів на будівництво. Вона зустрічається у 113 будинків або на 25,9% об'єктах.

Ще близько 20 столичних будинків (4,5%) зводиться без наявності всіх необхідних ліцензій та дозволів у самих будівельників.

"Якщо порівняти з даними початку року, то збільшилася кількість об'єктів і відповідно зросла кількість ризикових на кілька відсотків. Це пов'язано з анонсуванням в 2020 році нових комплексів, які вже почали активний продаж квартир без належних дозвільних документів, а девелопери діючих новобудов не поспішають доотримувати необхідні документи.

Крім того, земля з правильним цільовим призначенням закінчується, і забудовники шукають відповідні ділянки для забудови, не дивлячись на її цільове та функціональне призначення", - коментує результати дослідження співзасновник сервісу Monitor.Estate Володимир Копоть.

Джерело: /www.unn.com.ua, Monitor.Estate

Важная информация

Как выполняется экспертиза строительной документации

Как выполняется экспертиза строительной документации

Экспертиза проводится для определения качества проектных решений путем выявления отклонений от требований к прочности, надежности и долговечности зданий, их безопасности и инженерного обеспечения. Внимание в ходе экспертизы также уделяется и другим вопросам соблюдения нормативов по проектированию объектов строительства

подробнее

Особенности строительной экспертизы проектов

Особенности строительной экспертизы проектов

Все документы, которые готовятся к началу строительства, считаются важным фактором для дальнейшего осуществления работ. От них зависит, насколько качественным и безопасным будет сооружение. Проектирование охватывает весь процесс возведения будущего здания. Именно для полноценного контроля за правильностью составления проекта проводится экспертиза

подробнее

Как выбрать экспертную компанию в Украине

Как выбрать экспертную компанию в Украине

Выбор экспертной организации - очень сложный и важный процесс. Ознакомьтесь с советами, которые могут помочь вам в выборе подрядчика. Во-первых, убедитесь, что выбранная вами организация находится в выложенном на сайте Минрегионстроя списке экспертных организаций, имеющих право на осуществление комплексной экспертизы проектов строительства

подробнее